کوثر گرافیک

آموزش ایجاد یک افکت توهمی با استفاده از فتوشاپ | دانلود ابزار فتوشاپ

۱۰ خرداد ۱۳۹۶

۰

آموزش فتوشاپ CS6 / مدرسه مجازی کوثر گرافیک

خرداد ۹, ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۱ ق.ظ توسط زهرا خالقی

در این بخش از سایت سیتی گراف می پردازیم به آموزش ساخت یک صورت دستکاری شده در فتوشاپ.ایجاد یک ساختمان چشم انداز که دختری به اندازه غیر طبیعی در وسط آن ایستاده است ، فقط از طریق فتوشاپ در دنیای واقعی امکان پذیر است . دیروز نیز یک آموزش تصویر دستکاری شده با عنوان “آموزش ساخت یک تصویر Manipulation با استفاده از فتوشاپ” در سایت فعال شد که یک تمرین حرفه ای برای کاربرانی که علاقه مند به فتوشاپ هستند به حساب می آید . با من همراه باشید تا روش ایجاد این تصویر را برای شما آموزش بدهم .

قسمت اول :

۱٫ ابتدا هر دو تصویر ساختمان و دختر را با کلیک راست و انتخاب گزینه Save as بر روی کامپیوتر ذخیره کنید . سپس کلیدهای Ctrl+O را بفشارید و هر دو عکس را وارد فتوشاپ کنید .

۲٫ ابزار magnetic Lasso Tool را انتخاب کرده و تصویر دختر خانم را از پس زمینه جدا و وارد عکس ساختمان کنید .

۳٫ابزار براش را انتخاب کرده و در یک لایه جدید شروه کنید به اسپره کردن قسمت هایی که فکر می کنید سایه دختر باید بر روی ساختمان بیافتد .

قسمت دوم :

۴٫بر روی منوی fill adjustment کلیک کرده و گزینه Color Lookup را انتخاب کنید . سپس از لیست کشویی اول گزینه Foggy night را انتخاب و شفافیت را بر روی ۵۰ تنظیم کنید .

۵٫ یکبار دیگر مسیر مرحله ۴ را دنبال کنید فقط اینبار گزینه Gradient را انتخاب نمایید . وقتی پنجره تنظیمات باز شده با ماوس به طرف پایین تصویر کلیک کنید تا سیاهی به طرف پایین حرکت کند .

لایه گرادیانت را از بالا زیر لایه اول قرار بدهید

۶٫ یکبار دیگر مسیر مرحله ۵ را دنبال کنید فقط اینبار گزینه Gradient را انتخاب نمایید .

۷٫ مد لایه برابر با Linear Burn و شفافیت را بر روی ۴۱ درصد تنظیم کنید

تصویر نهایی :

منبع: آسارایان

کوثر گرافیک

برچسب‌هاآموزش فتوشاپ, آموزش های ویژه ی کوثر گرافیک, ابزار Magnetic Lasso Tool, ابزار براش, ابزارهای فتوشاپ, تصویر, تمرین حرفه ای, چشم انداز, دانستنی های فتوشاپ, دختر, ساختمان, عکس ساختمان, فتوشاپ