کوثر گرافیک

آموزش طراحی کارت ویزیت شکلات آیدین در فتوشاپ | دانلود ابزار فتوشاپ

۷ شهریور ۱۳۹۶

۰

آموزش طراحی کارت ویزیت / مدرسه مجازی کوثر گرافیک

شهریور ۶, ۱۳۹۶ در ۳:۵۸ ب.ظ توسط زهرا خالقی

در این بخش از سایت می پردازیم به آموزش طراحی کارت ویزیت شکلات آیدین در فتوشاپ پس با ما همراه باشید.خیلی از مدل هایی که تا به امروز طراحی شده ، طرح اصلی از طرف کاربران بخش آموزش برای من ارسال و من آن را در فتوشاپ شبیه سازی کرده ام .امروز میخواهم یکی دیگر از این طرح ها را برای شما آموزش بدهم . امیدوارم از این مطلب آموزشی لذت ببرید .


۱٫فتوشاپ را باز کرده و یک صفحه به ابعاد ۱۰۶۱×۵۹۳ با رزولیشن ۳۰۰ با مد رنگی CMYK باز کنید

۲٫از هر طرف کادربا ابزار خط کش ۵mm به طرف داخل خطی بکشید Ctrl+R

۳٫یک لایه جدید ایجاد کرده با استفاده از ابزار rounded Rectangle Tool یک کادر با تنظیمات مشخص شده و درصد رنگیه #۵۶۳۴۱۳ بکشید

۴٫بر روی آیکون Add a layer style در Layer Panel کلیک کرده و از لیست باز شده گزینه Inner Shadow کلیک کنید و تنظیمات آن را همانند تصاویر پائین تغییر دهید.

۵٫بر روی آیکون Add a layer style در Layer Panel کلیک کرده و از لیست باز شده گزینه Satinکلیک کنید و تنظیمات آن را همانند تصاویر پائین تغییر دهید.

۶٫بر روی آیکون Add a layer style در Layer Panel کلیک کرده و از لیست باز شده گزینه Gradient Overlay کلیک کنید و تنظیمات آن را همانند تصاویر پائین تغییر دهید.

۷٫با ابزار خط کش Ctrl+R یک خط در یک سوم میانی بکشید ، سپس ابزار Pen Tool را انتخاب کرده و همانند تصویر زیر قسمت پائین کار از زیر خط کشیده شده را با رنگ سفید ترسیم کنید

۸٫ابزار Add Anchor Point Tool را انتخاب کرده و همانند تصویر زیر بعد از گذاشتن نقطه کیک موس را نگاه داشته و اهرم ها را جابجا کنید. ابزار Covert Point Tool بعد از نقطه گذاری می تواند به شما کمک بیشتری کند.

۹٫بسیار خوب مد لایه سفید رنگ را بعد از تنظیم کردن اهرم ها همانند تصویر زیر بر روی overlay قرار دهید

۱۰٫در مرحله بعد بر روی آیکون Add a layer style در Layer Panel کلیک کرده و از لیست باز شده گزینه Drop Shadowکلیک کنید و تنظیمات آن را همانند تصاویر پائین تغییر دهید.

۱۱٫بر روی آیکون Add a layer style در Layer Panel کلیک کرده و از لیست باز شده گزینه Gradient Overlayکلیک کنید و تنظیمات آن را همانند تصاویر پائین تغییر دهید.

۱۲٫ابزار Horizontal Type Tool را انتخاب کرده و اسم شرکت خود را تایپ کنید.از فونتی استفاده کنید که ضخامت بیشتری داشته باشد

۱۳٫بر روی آیکون Add a layer style در Layer Panel کلیک کرده و از لیست باز شده گزینه Drop Shadowکلیک کنید و تنظیمات آن را همانند تصاویر پائین تغییر دهید.

۱۴٫بر روی آیکون Add a layer style در Layer Panel کلیک کرده و از لیست باز شده گزینه Inner Shadowکلیک کنید و تنظیمات آن را همانند تصاویر پائین تغییر دهید.

۱۵٫بر روی آیکون Add a layer style در Layer Panel کلیک کرده و از لیست باز شده گزینه Outer Glowکلیک کنید و تنظیمات آن را همانند تصاویر پائین تغییر دهید.

۱۶٫بر روی آیکون Add a layer style در Layer Panel کلیک کرده و از لیست باز شده گزینه Gradient Overlayکلیک کنید و تنظیمات آن را همانند تصاویر پائین تغییر دهید.

۱۷٫ابزار Custome Shape Tool را انتخاب کرده و همانند تصویر زیراز اشکال استفاده کنید

۱۸٫بر روی آیکون Add a layer style در Layer Panel کلیک کرده و از لیست باز شده گزینه Gradient Overlayکلیک کنید و تنظیمات آن را همانند تصاویر پائین تغییر دهید.

۱۹٫ با ابزار Horizontal Type Tool تلفن ، ایمیل و آدرس سایت شرکت خود را تایپ کرده سپس مد لایه را برابر با Overlay قرار دهید.

منبع: آسارایان

کوثر گرافیک

برچسب‌هاآموزش طراحی کارت ویزیت, آموزش فتوشاپ, آموزش فتوشاپ حرفه ای, آموزش های ویژه ی کوثر گرافیک, طراحی کارت ویزیت, طراحی کارت ویزیت شکلات, فتوشاپ, فتوشاپ حرفه ای, کارت ویزیت, کارت ویزیت شکلات, کارت ویزیت شکلات آیدین