کوثر گرافیک

آموزش پله به پله طراحی کارت ویزیت Gray | دانلود ابزار فتوشاپ

۶ خرداد ۱۳۹۶

۰

آموزش طراحی کارت ویزیت / مدرسه مجازی کوثر گرافیک

خرداد ۵, ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۲ ب.ظ توسط زهرا خالقی

در این بخش از سایت آموزش پله به پله طراحی کارت ویزیت Gray نیز قرار داده ایم.با یکی دیگر از مطالب سایت با عنوان آموزش طراحی کارت ویزیت Gray در خدمت شما هستم . هر کارت ویزیت دارای یک طرح و ساختار منحصر به فرد می باشد که باعث می شود هر رنگی برای یک نوع فعالیت مورد استفاده قرار می گیرد . البته طرح نیز می تواند زمینه فعالیت را مشخص کند که این موضوع بیشتر سلیقه ای است و ارتباطی با ساختار کلی ندارد . میخواهم در این بخش برای شما یک طرح جدید شبیه سازی کنم که نمونه آن را میتوانید از طریق سایت های فروش PSD مشاهده کنید .

۱٫ یک صفحه با ابعاد ۵٫۷۲ ×۹٫۵۳ با رزولوشن ۳۰۰ ایجاد کنید .

۲٫ رنگ پس زمینه را برابر با ۳۳۳۱۳۳ قرار بدهید . برای انجام اینکار از ابزار سطل رنگ استفاده کنید .

۳٫ یک کادر با ابزار rectangle Tool با درصد رنگی ۹۳۹۵۹۸ بکشید و مد لایه را برابر با Multiply تنظیم کنید .

۴٫ سپس ابزار line را با ضخامت ۲ پیکسل انتخاب کرده و دو خط با درصد رنگی ۴d4d4f بکشید .

۵٫ ابزار Pen Tool را انتخاب کرده و یک کادر با درصد رنگی ۰۰۹۵da بکشید .
۶٫ سپس ابزار Elipse Tool را انتخاب کرده و یک دایره وسط کادر با درصد رنگی ۰۰۷۱a6 بکشید  .
۷٫ ابزار Pen Tool را انتخاب کرده و یک کادر با درصد رنگی ۰۰۷۱a6 بکشید .
۸٫ هر سه لایه کادر را انتخاب کرده و کلیدهای Ctrl+G را بفشارید تا تبدیل به یک گروه شوند . سپس با فشردن کلیدهای Ctrl+j از گروه ایجاد شده ۲ کپی گرفته و در مکان های مشخص شده قرار بدهید . سپس با استفاده از ابزار Custome shape Tool سه آیکون در وسط دایره ها با رنگ سفید قرار بدهید.

یک دایره با ابزار Elipse Tool با درصد رنگی ۰۰۹۵da بکشید سپس ابزار Pen Tool  را انتخاب کرده و سه کادر با درصد رنگ ۲c292a همانند تصویر زیر بکشید .

۹٫ حالا نوبت میرسه به تایپ جزییات در قسمت های مشخص شده . برای انجام اینکار ابزار تایپ را با فونت B yekan انتخاب کرده و شروع به نوشتن توضیحات کنید . ابعاد فونت ۱۱pt و ۱۴ pt

منبع: آسارایان

کوثر گرافیک

برچسب‌هاpsd, آموزش طراحی کارت ویزیت, آموزش های ویژه ی کوثر گرافیک, ابزار Rectangle Tool, پس زمینه, رنگ, رنگ پس زمینه, شبیه سازی, طراحی, طراحی کارت ویزیت Gray, عکس, کارت ویزیت