کوثر گرافیک

تعلیم ایجاد افکت متن شیشه ای | دانلود ابزار فتوشاپ

۲۹ خرداد ۱۳۹۶

۰

تعلیم فتوشاپ CS6 / مدرسه مجازی کوثر گرافیک

خرداد ۲۸, ۱۳۹۶ در ۱:۱۱ ق.ظ توسط زهرا خالقی

در این بخش از سایت سیتی گراف تعلیم ایجاد افکت متن شیشه ای طراحی آن را برایتان قرار داده ایم.نخستین تعلیم با تعلیم اضافه کـــردن فونت در ویندوز ۷ و دومین مطلب هم ایجاد افکت متن شیشه ای با تعلیم اضافه کـــردن فونت در ویندوز ۷ می باانجام گرفت . ایجاد یکمتن شیشه ای در فتوشاپ زیاد کار مشکلی نمی باانجام گرفت فقط نیاز به آشنایی با ابزارها و تنظیماتی دارد که در بخش layer Panel قرار گرفته هست . این پنجره اصلی ترین بخش فتوشاپ می باانجام گرفت که اگر می خواهید به صورت حرفه ای با این پلن کار کنید باید تنظیمات این بخش را به درستی بشناسید .

۱٫ پس زمینه این مقاله را از اینترنت دانلود کـــرده ام . شما می توانید فایل اصلی را در پایان تعلیم دانلود کـــرده و پس زمینه را برای تمرین خودتان مورد هستفاده قرار بدهید . با فشردن کلیدهای Ctrl+O طرح زمینه را وارد فتوشاپ کـــرده و ابزار تایپ را انتخاب کنید .

۲٫ فونت هستفاده انجام گرفته DINNER FT می باانجام گرفت . ابتدا فونت را از این قسمت دانلود کـــرده و از تعلیم زیر برای کپی کـــردن فونت در پوشه فونت ها کمک بگیرید. یک متن دلخواه در وسط صفحه با رنگ ffffff تایپ کنید . سپس Fill لایه را همانند تصویر زیر برابر با صفر تنظیم کنید .

۳٫ سپس بر روی لایه متنی که تایپ کـــرده اید دابل کلیک کـــرده و تنظیمات را همانند تصویر زیر تغییر بدهید .

۴٫ با فشردن کلیدهای Ctrl+J یک کپی از لایه متن بگیرید و تنظیمات آن را همانند تصویر زیر تغییر بدهید .

منبع: آسارایان

 

کوثر گرافیک

برچسب‌ها۱۰۰ تعلیم تصویری فتوشاپ, تعلیم طراحی, تعلیم های کوثر گرافیک, تعلیم های ویژه ی کوثر گرافیک, افکت, ایجاد افکت, سیتی گراف, کوثر گرافیک, طراحی, طراحی کارت, متن شیشه ای