کوثر گرافیک

تعلیم ایجاد افکت نقاشی با مداد | دانلود ابزار فتوشاپ

۲۳ خرداد ۱۳۹۶

۰

تعلیم فتوشاپ CS6 / مدرسه مجازی کوثر گرافیک

خرداد ۲۱, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۴ ب.ظ توسط زهرا خالقی

در این بخش سایت سیتی گراف تعلیم ایجاد افکت نقاشی با مداد  برای شما در نظر گرفته انجام گرفته هست. اینبار نیز می خواهم به شما تعلیم بدهم که با هستفاده از افکت های فتوشاپ یک طرح همانند طراحی مداد رنگی ایجاد کنید . روش کار زیاد ساده می باانجام گرفت و نیاز به هستفاده از هیچ ابزاری نیست . با من همراه باشید .

۱٫ ابتدا تصویری که در تعلیم هستفاده کـــرده ام را از قسمت زیر بر روی کامپیوتر ذخیره کنید . سپس با فشردن کلیدهای Ctrl+O  تصویر را وارد فتوشاپ کنید .

۲٫ با فشردن کلیدهای Ctrl+J سه کپی از لایه تصویر اصلی بگیرید .

۳٫ از منوی فیلتر Filter > Filter Gallery را انتخاب کنید و تنظیمات مشخص انجام گرفته را همانند تصویر زیر بر روی لایه نخست تغییر بدهید .Opacity در این لایه باید برابر با ۵۰ درصد تنظیم شود .

۴٫ لایه دوم را انتخاب کنید و مرحله ۴ را همانند تصویر زیر تکرار کنید .

۵٫ لایه سوم را انتخاب کنید . فیلتر Filter > Stylize > Find Edges را بر روی لایه سوم اعمال کنید . مد لایه سوم را برابر با Multiply قرار بدهید .

۶٫ لایه سوم را یکبار دیگر انتخاب کنید . از منوی Layer > Layer Style > Color Overlay را انتخاب کـــرده و مد لایه را برابر با Color تنظیم کنید .

۷٫ در مرحله آخر مد لایه چهارم را برابر با Color تنظیم کنید .

منبع: آسارایان

کوثر گرافیک

برچسب‌هاتعلیم فتوشاپ, ابزارهای فتوشاپ, افکت نقاشی, افکت نقاشی با مداد, افکت نقاشی با مداد در فتوشاپ, افکت نقاشی در فتوشاپ, ایجاد افکت نقاشی, تنظیمات فتوشاپ, طراحی افکت نقاشی, طراحی در فتوشاپ, فتوشاپ