کوثر گرافیک

تعلیم طراحی لوگو G با نرم افزار فتوشاپ | دانلود ابزار فتوشاپ

۳۱ خرداد ۱۳۹۶

۰

تعلیم فتوشاپ CS6 / مدرسه مجازی کوثر گرافیک

خرداد ۳۰, ۱۳۹۶ در ۱:۴۴ ب.ظ توسط زهرا خالقی

در این بخش از سایت سیتی گراف مطلبی با عنوان تعلیم طراحی لوگو G با نرم افزار فتوشاپ نیز قرار داده ایم.معمولا پایان لوگوها با هستفاده از ابزار Pen طراحی می شود .ابزارهای دیگر هم کاربرد دارند ولی نه به اندازه Pen . زیرا دست طراح برای کشیدن خطوط صاف و منحنی با هستفاده از این ابزار باز می باانجام گرفت .روش کار زیاد ساده می باانجام گرفت . دقت داشته باشید که طراحی لوگو نیاز به تمرین و خلاقیت بالایی دارد و تمرین هایی که بنده برای شما قرار میدهم

از روی نمونه های خارجی جهت تعلیم کپی برداری انجام گرفته هست تا بهتر روش صحیح هستفاده از ابزارها را یاد بگیرید . ابتدا یک صفحه با پس زمینه ای که رنگ های آن در ادامه مشخص انجام گرفته هست ایجاد کـــرده و با ابزار Pen Tool دو کادر همانند تصویر روبرو میکشم . شاید کار با ابزار Pen Tool کمی مشکل باانجام گرفت ولی تایمی روش هستفاده از آن را یاد بگیرید سعی می کنید در همه طرح های خودتان از آن بهره ببرید . با من همراه باشید .

۱٫ یک صفحه با ابعاد ۶۰۰×۶۰۰ ایجاد کنید . Ctrl+N یا منوی File > New

۲٫ ابزار Pen Tool را انتخاب کـــرده و شکل زیر را با درصد رنگی ۰۰۵fa6 ترسیم کنید . اگر برای کشیدن خطها مشکل دارید تصویر زیر را ذخیره کنید و زیر لایه اصلی شکلی که می خواهید بکشید قرار بدهید . سپس شروع به کشیدن از روی کادر کنید . مثل کشیدن نقاشی دردوران مدرسه با هستفاده از کاغذ روغنیبا هستفاده از ابزار Convert Point Tool و کلید Ctrl می توانید محل نقاط را تغییر داده و آنها را کمی جابجا کنید تا به شکل نهایی برسید .

۳٫ بر روی لایه ای که کشیده اید دابل کلیک کـــرده و تنظیمات پیش فرض را تغییر بدهید .

۳٫ ابزار Pen Tool را انتخاب کـــرده و شکل زیر را با درصد رنگی FFFFFF ترسیم کنید . اگر برای کشیدن خطها مشکل دارید تصویر زیر را ذخیره کنید و زیر لایه اصلی شکلی که می خواهید بکشید قرار بدهید . سپس شروع به کشیدن از روی کادر کنید . مثل کشیدن نقاشی دردوران مدرسه با هستفاده از کاغذ روغنی با هستفاده از ابزار Convert Point Tool و کلید Ctrl می توانید محل نقاط را تغییر داده و آنها را کمی جابجا کنید تا به شکل نهایی برسید .

۴٫ بر روی لایه ای که کشیده اید دابل کلیک کـــرده و تنظیمات پیش فرض را تغییر بدهید .

منبع: آسارایان

 

کوثر گرافیک

برچسب‌هاتعلیم ساخت لوگو, تعلیم طراحی, تعلیم فتوشاپ, تعلیم های ویژه ی کوثر گرافیک, سیتی گراف, کوثر گرافیک, طراحی لوگو G, لوگو, لوگو G, نرم افزار