کوثر گرافیک

خرید بک پیوند راهکاری علمی جهت سبقت از رقبا » کوثر گرافیک

۲۵ خرداد ۱۳۹۶

حیاتیترین دغدغه ی یک میر سایت پس از راه اندازی و شروع یک کسب و کار اینترنتی مبحث فروش هست. و در این بین سایت هایی موفق هستند که بازدیدکننده داشته باشند. یکی از عمومی ترین روش تبلیغات در عصر امروز گرفتن بنر، تبلیغات در مجلات حتی تلوزیون و سایر رسانه های دیگر هست.  اما اینگونه تبلیغات معایبی دارد و عموماً به شکست منجر می شود. چون نخستاً شما تا زمانی که برای اینگونه تبلیغات هزینه کنید ورودی خواهید داشت و در ثانی اکثر ورودی های شما دنبالمند نیستند و ممکن هست منجر به رانجام گرفت کسب و کار شما نشود.

اما تبلیغات گوگل متداوم دنبالمند بوده و کسی که بر روی پیوندی در نتایج گوگل کلیلک میکند احتمال اینکه کاربر وفادار شما باانجام گرفت خیلی زیاد هست. فرض بفرمایید که شما قصد گرفتن یک وام را دارید نخستین درخوهستی که از شما خواهند داشت این هست که ضامنی معتبر معرفی کنید. ساز و کار گوگل هم به همین ترتیب هست برای اینکه به گوگل بفهمانید که از بقیه بهتر هستید لازم هست که یکسری از سایت ها شما را ضمانت کنند که این همان خرید بک پیوند هست.

ضامن معتبر در واقع یعنی همان بک پیوند با کیفیت اما چه بک پیوندی با کیفیت هست؟

با توجه به اینکه پیج رنک گوگل همه سایت ها صفر انجام گرفته هست این موضوع باعث انجام گرفته که خیلی سایت ها شروع به فروش بک پیوند کنند و در این میان برخی به علت عدم آگاهی از این موضوع اقدام به خرید بک پیوند از این سایت ها کـــرده و پس از مدتی که نتیجه نمی گیرند نا امید می شوند. پس صرف داشتن پیج رنک برای یک سایت کافی نیست بلکه آیتم های فنی دیگری مانند اتورینی، ترهست رنک، رییل پیج رنک، سن دامنه، تعداد صفحات داخلی، کیفیت پیج رنک و … از اهمیت افزایشی برخوردار هست. ما در بک پیوند سعی کـــرده ایم آنالیز کلی سایت ها را درج کینم تا کار شما برای خرید آسوده تر باانجام گرفت.

اما روش دیگر رانجام گرفت در نتایج گوگل خرید رپورتاژ هست. که در این روش شما یک مقاله راجع به کسب و کارتان همانند همین مقاله تهیه می کنید که این مقاله در قالب یک پست بر روی سایت درج می شود و از آنجا که این روش دائمی هست در بلند مدت تأثیر زیاد مطلوبی بر روی سایت شما خواهد داشت.

راههای ارتباطی با ما به طرق زیر میسر هست:

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۸۲۲۰۱۲ – ۰۲۸۳۳۷۸۸۸۸۰

ایمیل : info@backlink.ir

اینستاگرام و تلگرام : @backlink_ir