کوثر گرافیک

طراحی کارت ویزیت عکاسی در فتوشاپ | دانلود ابزار فتوشاپ

۸ تیر ۱۳۹۶

۰

آموزش طراحی کارت ویزیت / مدرسه مجازی کوثر گرافیک

تیر ۸, ۱۳۹۶ در ۱:۱۰ ق.ظ توسط زهرا خالقی

در این بخش از سایت کوثر گرافیک می پردازیم به طراحی کارت ویزیت عکاسی در فتوشاپ پس با ما نیز همراه باشید.کارت امروز می تواند با توجه به رنگبندی دارد برای شرکت هایی که در زمینه فروش دوربین یا عکاسی فعالیت می کنند مورد استفاده قرار بگیرد .

۱٫ ابتدا یک صفحه با ابعاد ۵×۹ با رزولوشن ۳۰۰ با درصد رنگی ۲e2d2c ایجاد کنید . Ctrl+N

۲٫ با ابزار Rectangle Tool یک کادر با درصد رنگی e63423 بکشید.

۳٫ با ابزار Rectangle Tool یک کادر با درصد رنگی FFF بکشید.

۴٫ با ابزار Pen Tool یک کادر همانند تصویر زیر با درصد رنگی ۹۳۹۲۹۲ بکشید . من لایه سفید رنگ را غیر فعال کرده ام تا بهتر مشخص شود .

۵٫ آیکن دوربین را از این قسمت ذخیره و وارد فتوشاپ کنید . وسط کادر نارنجی آیکن دوربین را قرار بدهید

۶٫ ابزار تایپ را با درصد رنگی ۳c3c3b انتخاب و یک متن با عنوان دلخواه در وسط کادر تایپ کنید . شما در جاهایی که من مشخص کرده ام هر متنی را به دلخواه می توانید تایپ کنید .

۷٫ در سمت چپ کادر هم باید مشخصات مربوط به آدرس تایپ شود . ابتدا با ابزار Line Tool و ضخامت ۲ پیکسل ۳ خط با رنگ سفید میکشم . سپس با استفاده از اشکال ابزار Custome shape Tool یه آیکن بالای خطوط قرار میدهم . شما می توانید آیکن ها از اینترنت نیز دانلود کنید .

۸٫ برای تایپ متن هم از رنگ سفید با فونت Myriad Pro استفاده کنید

۹٫ یک کپی با فشردن کلیدهای Ctrl+J از دوربین بگیرید .آیکن دوربین را با فشردن کلیدهای Ctrl+T همانند تصویر زیر بزرگ کرده و زیر لایه متن قرار بدهید . Opacity باید برابر با ۵ درصد تنظیم شود . همانطور که مشاهده می کنید تصویر دوربین کپی گرفته شده درست برعکس آیکن کوچک می باشد . کافیست بعد از فشردن کلیدهای Ctrl+T بر روی تصویر کلیک راست کرده و گزینه Flip Horizontal را انتخاب کنید .

منبع: آسارایان

 

کوثر گرافیک

برچسب‌هاآموزش فتوشاپ, آموزش های ویژه ی کوثر گرافیک, سیتی گراف, کوثر گرافیک, طراحی, طراحی در فتوشاپ, طراحی کارت, طراحی کارت ویزیت, عکاسی, فتوشاپ, کارت, کارت ویزیت, کارت ویزیت عکاسی