کوثر گرافیک

طراحی کارت ویزیت مسکن مهر در فتوشاپ | دانلود ابزار فتوشاپ

۱ تیر ۱۳۹۶

۰

تعلیم طراحی کارت ویزیت / مدرسه مجازی کوثر گرافیک

تیر ۱, ۱۳۹۶ در ۱:۴۱ ق.ظ توسط زهرا خالقی

در این بخش از سایت سیتی گراف می پردازیم به طراحی کارت ویزیت مسکن مهر در فتوشاپ پس با ما همراه باشید.ابعاد این کارت بر خلاف نمونه های قبلی کمی متفاوت می باانجام گرفت و این دفعه به جای طراحی افقی از طراحی عرضی با ابعاد ۵٫۷۲ ×۹٫۵۳ هستفاده کـــرده ام . فایل لایه باز هم جهت هستفاده شما در ادامه قرار میدهم.

۱٫ یک صفحه با ابعاد ۵٫۷۲ ×۹٫۵۳ با رزولوشن ۳۰۰ ایجاد کنید .

۲٫ ابتدا بافت بکار برده انجام گرفته در پس زمینه را از این قسمت دانلود کـــرده و بر روی Desktop کامپیوترتان ذخیره کنید . سپس بر روی لایه اصلی دابل کلیک کـــرده و گزینه Pattern Overlay را انتخاب کنید . کافیست از لیست بافت ها بر روی Load Pattern کلیک کـــرده و بافتی که دانلود کـــرده اید را وارد فتوشاپ کنید .

۳٫ ابزار Rectangle Tool را انتخاب کـــرده و سه کادر همانند تصویر زیر بکشید . درصد رنگیها در تصویر مشخص انجام گرفته هست .

۴٫ در مرحله بعدی می توانید یک تصویر ساختمان یا هر چیزی که به صورت وکتور باانجام گرفت را بر روی پس زمینه سفید قرار بدهید . من از این تصویر هستفاده کـــرده ام . پیوند دانلود بعد از دانلود تصویر ، با فشردن کلیدهای Ctrl+O تصویر را بر روی پس زمینه سفید قرار بدهید .

۵٫ همانطور که مشاهده می کنید طراحی یک کارت ویزیت بیار زیاد ساده می باانجام گرفت مگر اینکه بخواهید طرحی متفاوت خلق کنید که نیاز به زمان افزایشی برای طراحی دارد . من تنظیماتی که هستفاده کـــرده ام را برای شما قرار میدهم و شما به دلخواه می توانید هر متنی که خوهستید را بر روی کارت ویزیت قرار بدهید .فونت Lato درصد رنگ FFFFFF / 2e2e2d| فونت فارسی هم B yekan .آیکون هایی که در تصویر زیر مشاهده می کنید از اینترنت دانلود کـــرده ام که شما از فایل لایه باز که در پایان قرار میدهم هستفاده کنید و آیکون ها را بر روی طرح خودتان قرار بدهید.

منبع: آسارایان

 

کوثر گرافیک

برچسب‌هاتعلیم های ویژه ی کوثر گرافیک, سیتی گراف, کوثر گرافیک, طراحی, طراحی کارت, طراحی کارت ویزیت, فتوشاپ, کارت ویزیت مسکن مهر, مسکن, مسکن مهر