کوثر گرافیک

طراحی کارت ویزیت Modern همراه با تعلیم | دانلود ابزار فتوشاپ

۲۸ خرداد ۱۳۹۶

۰

تعلیم طراحی کارت ویزیت / مدرسه مجازی کوثر گرافیک

خرداد ۲۸, ۱۳۹۶ در ۱:۱۹ ق.ظ توسط زهرا خالقی

در این بخش از سایت سیتی گراف طراحی کارت ویزیت Modern همراه با تعلیم آن را برایتان قرار داده ایم. ابزارهای دیگر هم کاربرد دارد ولی این دو ابزار افزایش مورد هستفاده قرار می گیرد . در طرح جدیدی که با عنوان مدرن می خواهم تعلیم بدهم از هر دو ابزار هستفاده کـــرده ام . روش کار زیاد ساده می باانجام گرفت و مثل تمرین های قبلی در پنج یا شش مرحله کارت ویزیت به طور تکمیل طراحی می شود . با من همراه باشید .

۱٫ ابتدا یک صفحه با ابعاد ۵×۹ با رزولوشن ۳۰۰ با درصد رنگی FFFFFF ایجاد کنید . Ctrl+N

۲٫ ابزار Pen Tool را انتخاب کـــرده و یک کادر با درصد رنگی f2f2f2 بکشید .

۳٫ یک کادر دیگه با ابزار rectangle Tool با درصد رنگی f2f2f2 بکشید .

۴٫ ابزار Pen Tool را انتخاب کـــرده و یک کادر با درصد رنگی f2e500 بکشید .

۵٫ ابزار Pen Tool را انتخاب کـــرده و یک کادر با درصد رنگی ۲e2d2c بکشید .

۶٫ ابزار rectangle Tool را انتخاب کـــرده و یک کادر با درصد رنگی FFFFFF بکشید .

۷٫ طی شش مرحله یک کارت ویزیت طراحی کـــردم . نوبت میرسه به تایپ مشخصات روی کارت . من تنظیماتی که هستفاده کـــرده ام را برای شما قرار میدهم و شما به دلخواه می توانید هر متنی که خوهستید را بر روی کارت ویزیت قرار بدهید .فونت Myriad Pro درصد رنگ FFFFFF / 2e2d2c| فونت فارسی هم B yekan .آیکون که در تصویر زیر مشاهده می کنید از اینترنت دانلود کـــرده ام که شما از فایل لایه باز که در پایان قرار میدهم هستفاده کنید و آیکون را بر روی طرح خودتان قرار بدهید.لوگو خودتان را نیز جایگزین لوگویی کنید که من درتصویر قرار داده ام .

منبع: آسارایان

کوثر گرافیک

برچسب‌ها۱۰ نکته برای بهتر انجام گرفتن فتوشاپ, تعلیم طراحی کارت ویزیت Modern, تعلیم کارت ویزیت, ابزار فتوشاپ, دانلود ابزار, طراحی کارت ویزیت, طراحی کارت ویزیت Modern, فتوشاپ, کارت ویزیت, کارت ویزیت Modern