کوثر گرافیک

نحوه طراحی کارت ویزیت شخصی | دانلود ابزار فتوشاپ

۸ تیر ۱۳۹۶

۰

آموزش طراحی کارت ویزیت / مدرسه مجازی کوثر گرافیک

تیر ۸, ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۵ ق.ظ توسط زهرا خالقی

در این بخش از سایت کوثر گرافیک می پردازیم به نحوه طراحی کارت ویزیت شخصی پس با ما نیز همراه باشید.۱٫ ابتدا یک صفحه با ابعاد ۵×۹ با رزولوشن ۳۰۰ با درصد رنگی FFF ایجاد کنید . Ctrl+N

۲٫ ابتدا باید یک کادر با ابزار Rounded Rectangle Tool با درصد رنگی ۲e2d2c بکشید . Radius را همانند تصویر بالا برابر با ۲۵ تنظیم کنید .
۲٫۱٫سپس ابزار Direct Selection Tool را انتخاب کرده و بر روی لبه کادر کلیک کنید تا نقاط ترسیمی نمایش داده شود . سپس نقطه پایین کادر را به طرف بیرون بکشید.

۲٫۲٫ در مرحله بعدی باید از کادر کشیده شده با فشردن کلیدهای Ctrl+J یک کپی گرفته و رنگ آن را برابر با fbba00 تنظیم کنید . سپس لایه کپی گرفته شده را کمی بالاتر از لایه طوسی قرار بدهید . برای تغییر رنگ هم می توانید بر روی لایه کپی گرفته شده دابل کلیک کرده و درصد رنگی که قرار داده ام را در بخش Color Overlay با کلیک بر روی مستطیل رنگی وارد کنید .

۳٫ مرحله ۲ را برای سمت راست کادر با Radius 15 تکرار می کنم .

۵٫ یکبار دیگر مرحله ۲ و سه را با درصد رنگی eeeeed تکرار کنید .

۶٫ در مرحله بعدی من از اینترنت یک QR Code دانلود کرده و در قسمت نوار نارنجی قرار میدهم . تصویر QR Code را از این قسمت دانلود و با فشردن کلیدهای Ctrl+O وارد فتوشاپ کنید .

۷٫ کار اصلی و ساختار کلی کارت تمام شد حالت نوبت میرسه به تایپ مشخصات روی کارت . من تنظیماتی که استفاده کرده ام را برای شما قرار میدهم و شما به دلخواه می توانید هر متنی که خواستید را بر روی کارت ویزیت قرار بدهید . آیکن های شماره تماس و تلفن و … را از اشکال پیش فرض Custome shape Tool انتخاب کنید . فونت Lato درصد رنگ FFFFFF / 2e2d2c | فونت فارسی هم B yekan .

منبع: آسارایان

 

کوثر گرافیک

برچسب‌هاآموزش فتوشاپ, آموزش های ویژه ی کوثر گرافیک, ابزار فتوشاپ, سیتی گراف, کوثر گرافیک, طراحی, طراحی در فتوشاپ, طراحی کارت, فتوشاپ, کارت, کارت ویزیت, کارت ویزیت شخصی