کوثر گرافیک

کاملترین مجموعه آموزش زیبراش برای طراحی انسان

۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

نرم افزار زیبراش یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای سه بعدی در زمینه طراحی و مدلسازی و همچنین حجاری کردن (sculpt) بر روی مدل می باشد . این نرم افزار امروزه به صورت گسترده در صنعت فیلم سازی، بازی سازی و ساخت انیمیشن استفاده می شود . شما در این سری آموزش جامع مدل سازی انسان در نرم افزار zbrush  با تکنیک های این نرم افزار برای مدل سازی در زی براش آشنا می شوید.برای خرید آموزش زیبراش بر روی دکمه خرید کلیک کنید.

کاملترین مجموعه آموزش زیبراش برای طراحی انسان
زمینه :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی وی دی :   ۲۱ DVD
قیمت :   ۴۴۹۰۰  تومان
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :  

 این مجموعه به زبان اصلی می باشد، اما با توجه به گویا بودن آموزش ها احتیاجی با دانش زبان ندارید.

توضیحات مختصری در مورد برخی از آموزش های این مجموعه 

در این تمرین مدل فانتزی مناسب موتور بازی را که به صورت high poly  می باشد در زیبراش ویرایش کرده و همراه این نرم افزار و نرم افزار topogun این مدل را از مدل اصلی به صورت Lowpoly بازسازی می کنید، به این کار اصطلاحا retopology  می گوییم .

Digital Tutors ‐ Creating Game Characters with ZBrush and TopoGun

در این آموزش ما با استفاده از روش های مختلف در زیبراش یک  پرتره به صورت کاریکاتور ایجاد می کنیم ، در این تمرین ابتدا مش را ایجاد کرده سپس متریال ها و نورها و …. را قدم به قدم پیش خواهیم رفت .

          n                     

               شما در این آموزش مدل انسان را خواهید ساخت و هدف در این آموزش بیشتر نشان دادن  حالت های بدن و همچنین ساخت لباس از روی مدل می باشد . در این تمرین یاد خواهید گرفت که چگونه از روی یک مدل در زیبراش و ۳d caot  لباس بسازید .این کار را با تکنیک های retopology انجام خواهید داد .

615-render_1040

در این تمرین جامع ما تمام تکنیک های کلی در مورد ساخت یک کاراکتر را بررسی خواهیم کرد از جمله تکنیک های مدلسازی، تکسچرینگ و نورپردازی در زیبراش .

736-render_1040

در این آموزش زیبا و کاربردی با تکینک های ساخت موی بلند در نرم افزار zbrush  آشنا می شوید .

707-render_1040

773-render_1040

در انیمیشن و یا ساخت بازی های کامپیوتری گاهاً پیش می آید که کاراکترهایی در پس زمینه دارید ، مثلا در بازی کامپیوتری فوتبال ، تماشاچیانی که در استادیوم حضور دارند لزومی ندارد که هر کدام یک mesh  جداگانه داشته باشند، برای ایجاد آنها و تنوع دادن به آن ها می توان یک مش مشترک داشت و از تکسچرهای مختلف بر روی آن استفاده کرد .در این آموزش یاد میگیرید چگونه در زیبراش چند نوع مختلف تکسچر ایجاد کنید و آبجکت خود اختصاص دهید .

               783-render_1040

               

در این تمرین با روش های مختلف نقاشی بر روی مدل آشنا می شوید .این آموزش بسسیار جذاب و کاربردی می باشد و شما را با ابزارهای حرفه ای زیبراش آشنا می کند.             

 

در این آموزش زیبا و کاربردی مراحل ساخت یک سرباز تخیلی را یاد می گیرید .

            1590-render_1040   

در این آموزش جذاب و کامل، تکنیک های مدل سازی HardSurface را فرا خواهید گرفت . در این تمرین با ابزارهای مختلف زیبراش برای مدل سازی به صورت حرفه ای آشنا خواهید شد .در این آموزش شما یک سرباز نینجای تخیلی را از ابتدا تا انتها خواهید ساخت .

 

در این آموزش زیبا طراحی یک زن آفریقایی را به صورت واقع گرایانه انجام خواهید داد .

1392-render_1040

در این سری آموزشی یک کاراکتر انسان را به صورت فانتزی می سازید.در این آموزش جامع زیبراش باتمام قسمت های زیبراش آشنا می شوید .

1435-render_1040

در این تمرین بوسیله نرم افزار cinema 4d  و zbrush ، یک شمشمیر را  طراحی می کنید که این شمشیر می تواند در بازی های کامپیوتری مورد استفاده قرار گیرد .در مباحث مربوط به بازی سازی، تعداد مش های آبجکت و تکسچر آن بسیار مهم می باشد، شما در این سری آموزش با این تکینیک ها آشنا می شوید .

 

479-render_1040

 

در این تمرین یاد خواهید گرفت که برای موتور بازی سازی در سه نرم افزار زیبراش، فتوشاپ و تری دی مکس بافت های مختلف را طراحی کنید .

804-render_1040

در این تمرین زیبا و کاربردی ، مدل یک انسان را از ابتدا خواهید ساخت ، در شروع این تمرین آناتومی انسان را بویسله یک مدل آماده مانکن ایجاد میکنید و سپس بر روی آن مدل ویرایش های خاصی را انجام خواهید داد تا به مدل نهایی برسید.

896-render_1040

                               

در این درس یاد میگیرید که چگونه یک سر کارتونی را به سرعت مدل سازی کنید . در این تمرین با تکنیک های مختلف حجاری آشنا می شوید .

753-render_1040

در این آموزش یک شخصیت سینمایی را مدل سازی می کنید ، امروزه بسیاری از شخصیت های سینمای هالیوود بوسیله نرم افزارهای سه بعدی ایجاد می شوند .

1160-render_1040

در این تمرین بوسیله نرم افزارهای zbrush تری دی مکس و photoshop یک مجموعه آبجکت را برای استفاده در موتور بازی خواهیم ساخت .

821-render_1040

در این تمرین یک لباس را بصورت low poly  حجاری خواهید کرد ، در این تمرین تکنیک های مختلف طراحی به صورت low poly  را فرا خواهید گرفت .

1548-render_1040

 در این تمرین مدل یک گاو چران را طراحی می کنید ، این آموزش یک تمرین کامل می باشد و شما در آن با انواع تکنیک های مدل سازی در zbrush    آشنا می شوید .

835-render_1040

آموزش مدلسازی قسمت ها مختلف چهره به صورت حرفه ای و طبیعی .

902-render_1040 909-render_1040

در این تمرین کاربردی همراه با اساتید طراحی سه بعدی نکات مربوط به آناتومی صورت را بررسی می کنید .

792-render_1040

657-render_1040

1134-render_1040

کاملترین مجموعه آموزش زیبراش برای طراحی انسان
زمینه :   گرافیک سه بعدی  
تعداد دی وی دی :    ۲۱ DVD 
قیمت :    ۴۴۹۰۰  تومان 
توضیحات :   بسته بندی شکیل
خرید :